Vybavení chaty

Každé patro má také vybavenou kuchyňku (mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, lednička. Vařič slouží pouze k ohřívání hotových jídel, po dohodě možno vařit. K dispozici je také společenská místnost s dětským koutkem a LCD TV, DVD a možností připojení k internetu. V podkroví je k dispozici herna.

Nově jsme pro maminky připravili přebalovací pult na miminka nebo přebalovací podložku, 2x nočník, ohrádku - aby dítko neuteklo, vaničku na koupání nebo lehátko do sprchy.

Pro zimní odbdobí je k dispozici lyžárna a v létě úschovna kol. Venku můžete v pěkném počasí posedět u grilu.

Ubytování

Chata k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 42 osob v celkem 12 ložnicích.

Ložnice a pokoje: Chata disponuje 40 lůžky ve 2,3,4,5 lůžkových pokojích (5 x 2lůžkový pokoj, 3 x 3lůžkový pokoj, 3 x 4lůžkový pokoj, 1 x 5lůžkový pokoj). Ložní prádlo je v ceně, s sebou je nutné vzít pouze ručníky.

Sociální zařízení: Sociální zařízení (sprcha, WC) je společné na patře. Každé patro (3x) má své WC pro dámy a pány a společnou sprchu.

Vytápění: Vytápění je centrální plynové etážové.

Doprava, parkování: Autem: K. Vary - Ostrov - Jáchymov - Abertamy (objekt leží hned vedle komunikace směr Hřebečná). Parkoviště je vedle chaty, cca 10 aut. Autobusem s výstupem na náměstí a pěšky cca 200m směr Hřebečná po pravé straně. Vlakem do Perninku, poté autobusem na náměstí.

Stravování

Cena je bez snídaně. K dispozici jsou dvě vybavené kuchyňky, přizpůsobené k přípravě snídaní. Také je možné si přiobjednat snídani, či polopenzi a nebo plnou penzi( vodné nejen pro školy a sportovní kluby ) nebo doporučit některou z místních restaurací.